Агентство недвижимости GHERMAN
Агентство недвижимости GHERMAN

Квартиру, дім
Оренда

У цій категорії нема оголошень

Оренда квартири без підводного каміння

Якщо хочете вигідно винайняти гідну квартиру, будинок, дізнайтеся, які існують труднощі при оренді житла, як їх уникнути.

Шукати в оренду квартири, будинки можна двома способами:

  1. По-старому. Через оголошення на стовпах, дошках біля під’їзду, газети, інтернет. У цьому випадку потрібно мати достатньо часу для пошуку відповідного варіанту житла, знати хитрощі шахраїв, щоб не стати їх жертвою.
  2. Цивілізованим способом. Довірити пошук житла професіоналам. Це дозволить скористатися великою базою можливих варіантів, не витрачати час вивчення законів, бути впевненим у безпеці угоди. Ви обов’язково знайдете необхідну квартиру, за прийнятною ціною.

Агентство нерухомості «GERMAN» у м. Чернівці – надійний партнер, на якого завжди можна покластися. Лише за останній рік нашими послугами скористалося понад 100 задоволених клієнтів. Знаємо все про угоди з нерухомістю, у тому числі як зняти квартиру, будинок в оренду швидко, безпечно.

Як обійти підводне каміння?

  1. Якщо бачите фотографії елітної квартири, а вартість оренди занижена – будьте обережні. На 90% перед Вами шахраї.
  2. Не сплачуйте за номери телефонів орендодавців. Справжні ріелтори не беруть гроші за адреси квартир, які обов’язково супроводжують на переглядах.
  3. Підписуйте договір оренди квартири лише з власником житла. Документи потрібно ретельно перевірити. Інакше може виявитися, що одне житло буде здано одразу кільком квартиронаймачам.
  4. Недобросовісні ріелтори можуть запропонувати купити доступ до бази орендодавців. В результаті Ви заплатите гроші та отримаєте посилання на сайт нерухомості, бази оренди квартир якого не оновлювалися вже кілька місяців.

Що важливо знати, щоб безпечно винайняти будинок в оренду?

Перш за все, з’ясуйте, скільки власників у житла, що здається. Усі вони мають дати згоду на довгострокову оренду житлової нерухомості, підписати договір найму особисто чи через довірену особу.

Договір оренди має бути складений юридично грамотно. У ньому зазначаються всі паспортні дані власника, орендаря житла, сума щомісячної плати, умови взаємодії (як господар перевірятиме стан квартири), термін здавання житла в оренду тощо.

Чому оренда будинку, квартири через ріелторів – найкраще рішення?

У всьому світі угоди з нерухомістю укладаються за допомогою професійних агентів нерухомості. Це допомагає швидко вирішити проблему з житлом, заощадити час, уникнути хитрощів, якими користуються шахраї.

  • Ріелтор досліджує вимоги клієнта, підбере необхідні варіанти оренди з великої бази. Ви заощадите час, оскільки переглядатимете тільки квартири або будинки в Чернівцях, які Вам дійсно підходять.
  • Усі переговори із власником житла ведуть агенти: обговорюють терміни, перевіряють документи. Вам залишається лише погодити час, приїхати на перегляд.
  • Спеціально навчені ріелтори супроводжують клієнтів на кожному етапі угоди до моменту підписання договору, акта передачі-прийому житлового приміщення, отримання ключів.

Залишайте заявку на сайті, або дзвоніть за телефоном +38 (050) 220 55 99.

Досвідчені фахівці агентства нерухомості «GERMAN» вирішать будь-яке питання щодо нерухомості, допоможуть зняти будинок, частину будинку в оренду в Чернівцях швидко та вигідно!

 

 

Bottom banner 1 780x250