Агентство недвижимости GHERMAN
Агентство недвижимости GHERMAN

sdat v arendu

Як здати квартиру, будинок в оренду без проблем

  • Бажаєте вигідно здати нерухомість в оренду в Чернівцях?
  • Чи немає вільного часу займатися цим питанням?
  • Підрахували всі можливі «підводні камені» і сумніваєтеся, чи варто ризикувати?

Просте рішення - звернутися в агентство нерухомості German. Здамо квартиру, будинок, частина будинку, комерційне приміщення на Ваших умовах за кілька днів за максимальною ціною!

Чому здавати житлову, комерційну нерухомість через агентство вигідно?

  • Гарантія безпечної угоди

Ті, хто намагався здати житло в оренду самостійно, знають, що бувають різні ситуації.

Наприклад. Дзвонить потенційний клієнт та просить показати квартиру. Багато хто призначає час перегляду, не ставлячи зайвих питань. Це великий ризик, тому що можна зіткнутися із шахраями. Вас можуть обікрасти, зняти та нелегально продати Вашу власність, здати її в оренду повторно та багато іншого.

Професійний ріелтор завдяки своєму досвіду вже на етапі телефонної розмови визначить 90% невідповідних квартиронаймачів і зведе подібні ризики до нуля.

  • Юридичні тонкощі

У нашій агенції працюють професійні юристи з досвідом роботи понад 10 років. Які супроводжують усі угоди з продажу, оренди нерухомості.

Складемо договір оренди, в якому будуть на 100% враховані Ваші інтереси. Сфотографуємо стан житла на момент здачі в оренду, опишемо майно. Буде прописано ситуації, після яких Ви зможете розірвати домовленість. Передбачимо систему фінансових штрафів.

  • Економічна вигода

Послуги агенції нерухомості «GERMAN» для Вас нічого не варті. Все оплачує клієнт, який зніматиме житло.

  • Позбавимо стресів

Знайдемо клієнта, якому підійдуть Ваші вимоги оренди. Вам не доведеться переживати з приводу тварин або студентських тусовок.

Допоможемо здати в оренду нежитлове приміщення, будинок, квартиру максимально швидко. Ви почнете отримувати пасивний дохід вже за кілька днів.

Ми не лікарі, але обіцяємо усунути одну серйозну причину головного болю - незліченні дзвінки з приводу оренди від ріелторських фірм, потенційних квартиронаймачів, шахраїв, цікавих, які відразу обрушаться з усіх боків.

Якщо буде необхідність, порадимо, що змінити в обстановці, щоб здати квартиру в м. Чернівці за максимальною ціною в короткий термін, клінінгову компанію, яка швидко та недорого наведе лад.

Важливо! Наша компанія не співпрацює з податковою інспекцією та не повідомляє відомостей про своїх клієнтів.

Будемо раді допомогти Вам у будь-якому питанні щодо оренди нерухомості. Телефонуйте, залишайте заявки на сайті. Передзвонимо протягом 30 хвилин.

Дорожіть своїм часом та нервовою системою. Делегуйте вирішення питань професіоналам, і вже за кілька днів починайте отримувати максимальний дохід.

Bottom banner 1 780x250