Агентство недвижимости GHERMAN
Агентство недвижимости GHERMAN

Комерційна нерухомість
Оренда

550 $ / 21 340 грн.
Тип об’єкту: Помещения свободного назначения
Сдается в аренду магазин по улице Винниченко, первый этаж...

Як зняти комерційне приміщення в оренду – нюанси процесу

  • Бажаєте отримати доступ до найвигідніших пропозицій щодо оренди комерційної нерухомості у м. Чернівці?
  • У Вас немає часу розбиратися у всіх тонкощах процесу?
  • Бажаєте зняти приміщення в оренду без проблем та підводного каміння?

Найпростіше рішення - звернутися за допомогою до фахівців в агентство нерухомості German.

Рідко кому вдається успішно винайняти приміщення для комерційних цілей в оренду з першого разу самостійно.

Є безліч нюансів, які важливо знати, щоб не розчаруватись у виборі комерційної площі під офіс, магазин, салон краси, СТО.

Оренда приміщення. Що потрібно знати

  1. Насамперед, складіть два списки побажань до нової нерухомості. Перший – обов’язкові умови, другий – бажані.

Якщо у Вас є штат співробітників, старий офіс, який бажаєте змінити, перед складанням списку вимог поговоріть з колективом і запитайте про умови. Інакше може статися так, що після переїзду доведеться шукати нових працівників.

Наприклад, один підприємець вирішив заощадити на оренді нежитлового приміщення та переїхати із центру міста Чернівці на околицю. Через якийсь час співробітники почали звільнятися. Люди звикли працювати у центрі міста, обідати у гарному кафе. Добиратися на околицю було багато незручно, і працівники їздили на роботу неохоче.

У результаті замість економії довелося витратити гроші на оренду приміщення в оренду в іншому місці і пошук нових співробітників.

Коли складено списки вимог до нового приміщення, зверніться за допомогою до професійних ріелторів. Це допоможе заощадити час та підібрати відповідний варіант оренди на вигідних умовах.

  1. Не варто винаймати для офісу чи магазину квартиру у знайомих. Друзі можуть передумати або вирішити терміново продати нерухомість, і Вам доведеться шукати нове місце.
  2. Важливий етап – перегляд приміщення під оренду. Перед підписанням договору ретельно огляньте приміщення. Перевірте, чи немає дефектів, тріщин на стінах, як працює сантехніка тощо. Якщо вони не будуть вказані в акті приймання, то стануть вашим головним болем. Поговоріть із підприємцями із сусідніх офісів, дізнайтеся про їхні проблеми.
  3. Неодмінно уточніть деталі майбутньої оренди приміщень під магазин, ювелірний салон, бутік, кафе. Наприклад, Вам може знадобитися додатково платити за користування загальними приміщеннями бізнес-центру – коридорами, туалетами тощо. Докладно обговоріть оплату комунальних послуг. Найвигідніший варіант – включити оплату комуналки до договору оренди (під пунктом: змінна частина орендної плати), оплачувати за лічильниками. Запитайте про наявність паркувальних місць, прикріплених до Вашого приміщення, охорони, прибирання тощо.
  4. Після ретельного огляду, погодження всіх деталей орендодавець та наймач підписують акт приймання та договір оренди.

Перед підписанням власник повинен обов’язково пред’явити документи, що підтверджують право власності на дане приміщення. Є багато нюансів на цьому етапі.

Наприклад, підприємець сам орендує це приміщення та хоче здати його частину. І тут попросіть у нього договір оренди. У ньому має бути прописана така можливість. Боїтесь потрапити в халепу? Довірте перевірку документів грамотним юристам, щоб уникнути проблем із орендою надалі.

Агентство нерухомості «GERMAN» – надійна компанія, де працюють професійні ріелтори, юристи, оцінювачі житлових та комерційних приміщень з досвідом роботи понад 10 років. Допоможемо швидко винайняти гараж в оренду, знайти приміщення під виробництво, ресторан, аптеку тощо. Телефонуйте +38 (050) 220 55 99, або залишайте заявку на сайті.

Звертайтесь! Зробимо все можливе, щоб Ви знайшли оптимальний варіант оренди за найкращою ціною у Чернівцях!

 

 

Bottom banner 1 780x250